Korporatiivne paintball

Pole saladus, et ettevõtted, asutused ja organisatsioonid tähistavad oma töötajate sünnipäevi ja muid pühi. Paljud juhid usuvad õigustatult, et töötajad on kõige olulisem majandusressurss ning töötajate lojaalsus on nende asutuste jaoks väga tähtis. Seetõttu korraldavad nad korrapäraselt ühepäevaseid väljasõite puhkekodudesse.

Minimaalsete kuludega saavad sellised korporatiivsed üritused tõsiseks personalihalduse vahendiks, parandades inimeste töövõimet ja suurendades pühendumist. Lisaks annab ettevõtte puhkuse võimalus mõningaid asju, mida tavapärastes töötegemistes ei leidu. Puhkusel viibib inimene pidulikus mitteametlikus atmosfääris, ta lõdvestab ja käitub vabalt. See võimaldab kogenud personalihalduritel jälgida töötajaid ja paljastada varem peidetud iseloomu omadusi.

Arvestades seda, et paintball on meeskonnamäng, siis saate kontrollida, kuidas töötaja käitub tõsise stressiolukorra tingimustes, kas tal on võimalus teha mittestandardseid otsuseid võimalikult lühikese aja jooksul, olenemata sellest, kas ta tuleb oma sõbrale või kolleegile appi, kas ta suudab meeskonda juhtida, kas suudab juht olla. See on mõnes mõttes Teambuilding.

Kui te ei tea, kuidas korraldada maitsega firmapidu, pakub meie paintballi klubi tellida korporatiivset paintballi ja saate näha kuidas aktiivne puhkus lõdvendab olukorda ja hakkab teie töötajatele meeldima.

Meie abiga korraldada lõbusat ja aktiivset puhkust ei ole probleem, sest kõike vajalikku saate leida kohapeal ja paintballi mäng saaks olla kõigile suurepäraseks aja veetmiseks.

Meie paintballi klubi aitab teil tunda selle mängu eeliseid ja korporatiivne paintball jääb teie asutuse töötajatele meelde.

Allahindlused äriklientidele!